Ovulation & Fertility Tracker App

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56,7 MB
  • Version 1.5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma ElaWoman
Ovulation uygulaması kadınların sağlıklı yaşamını desteklemek amacıyla geliştirilen kaliteli bir uygulamadır.

Ovulation mobil uygulaması dünyanın en büyük firmalarından ElaWoman tarafından geliştirilmiş kadın sağlığına yönelik kaliteli bir uygulamadır. Uygulama ile kendi sağlığınızı kolaylıkla takip edebilir. Doğurganlık dönemlerinizi, regl dönemlerinizi yakından takip edebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler ya da istemeyenler için muhteşem bir bilgi akışı sağlayıcıdır. Bu tarz bir hizmetten faydalanmak için Ovulation mobil uygulamasını IOS  cihazınza ücret ödemeden indirmeniz yeterli olacaktır.  

Ela'yı mükemmel bir dönem takvimi ve ovülasyon izleyicisi yapan şey, dönem öykünüzü, pms'inizi, ruh halinizi döngülerini kaydetmenizi ve derin kavrayışlar sağlamanıza olanak tanımaktır. Ela, birkaç sağlık parametresini yakalayarak ovülasyonunuzu kaydetmek, analiz etmek ve izlemek için veri tabanlı hatırlatıcılar ile güncellenmiş olarak kalmanızı sağlar. 

En gelişmiş yumurtlama takvimi ve doğurganlık hesaplama uygulaması, patentli veri algoritması ile desteklenen yumurtlama çizelgesine sahip bilgi sağlayıcıdır. Ovülasyon uygulaması, adet döngüsü, yumurtlama takvimi ve fertilite verilerinin güzel çizelgelerini sunar. Kendi sağlığınızı kendiniz takip edebilirsiniz. 

Ovulation & Fertility Tracker App indir
DİĞER SÜRÜMLER