Ovulation & Fertility Tracker App

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56,7 MB
  • Version 1.5.1
  • Dil Türkçe
  • Firma ElaWoman
Kadınlara yönelik bir mobil uygulama olan Ovulation'ı Android cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Kadınların sağlığını takip etmeleri açısından önemli bir uygulama olarak gördüğüm Ovulation mobil uygulamasını Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Uygulama kullanıcılarına sağlık anlamında kaliteli bir hizmet sunuyor. ElaWoman stüdyosunun geliştirmiş olduğu Ovulation mobil uygulamasında en doğru doğurganlık ve yumurtlama döneminizi saptabileceksiniz. 

Hep hayalini kurduğunuz bebek sahibi olma duygusunu Ovulation uygulamasından faydalanarak daha doğru bir zamanda elde edebilirsiniz. En güvenilir ovülasyon hesaplayıcısı ve dönem izcisi olan Ela, genel doğurganlık sağlığınızı takip ederek sizlere bilgi akışı sağlar. Ela patentli teknolojisiyle, kadınların hamileliğini tasavvur etmeye veya hamileliği önlemeye çalışmak için yumurtlama, doğurganlık ve menstrüasyon döngüsünü anlamalarına yardımcı olur.

Kendi sağlığınızı mobil cihazınızdan takip etmek oldukça kolaydır. Bunu yapmak için Ovulation uygulamasına sahip olmanız yeterli olacaktır. Regl dönemlerinizi unutmaya da son. Mobil cihazınızın regli döneminiz yaklaştığında sizlere bildirim yolu bile haber verir, önleminizi almanızı sağlar. 

 

Daha Fazla Göster
Ovulation & Fertility Tracker App indir
DİĞER SÜRÜMLER